بریدن دستبند طلا با قمه در روز روشن!

4 جولای 2019
بدون نظر

روزنامه شهروند نوشت: دو زورگیر خشن در روز روشن با در دست داشتن قمه اقدام به بریدن دستبند طلای زن جوان از دستش کرده و پا به فرار گذاشتند.

ساعت ١٠:٤٠ دقیقه دوشنبه سوم تیرماه‌ سال‌جاری زن جوانی در منطقه تهرانسر در نزدیکی‌ خانه‌اش درحال حرکت بود که ناگهان دو جوان سوار بر موتور وارد خیابان خلوت شدند و چند قدم جلوتر از زن جوان توقف کردند.

در این صحنه یکی از موتورسواران از موتور پیاده شد و درحالی‌که قمه‌ای در دست داشت، به سمت زن جوان رفت و در یک لحظه چاقو را روی سینه زن جوان گذاشت و قصد داشت کیف دستی زنانه را سرقت کند، اما زن جوان مقاومت کرد و تصمیم به فرار گرفت.

سارق خشن در این لحظه با قمه اقدام به بریدن دستبند طلای زن جوان کرد و با زخمی کردن دست زن جوان توانست دستبند طلا را به سرقت ببرد و سوار بر موتور همدستش به سرعت از محل فرار کردند.

زن جوان پس از فرار سارقان خشن ماجرای سرقت را به ماموران کلانتری ١٥٠ تهرانسر مخابره کرد و تحقیقات برای دستگیری این دزدان کلید زده شد. تصاویر این دزدان در فضای مجازی منتشر شده و هنوز هیچ سرنخی از آنها به دست نیامده و تجسس‌های فنی ماموران برای دستگیری این دزدان خشن ادامه دارد.

قالب وردپرس


لینک کوتاه مطلب

http://keyhanmeshkin.ir/?p=1273
بریدن دستبند طلا با قمه در روز روشن! با متن ترانه

مطالب مشابه